Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Загиблий Богдан Слобода з Новояворівська мав би завтра приїхати у відпустку
07 Березня, 16:20
logo-black

Загиблий Богдан Слобода з Новояворівська мав би завтра приїхати у відпустку

Софія Мінджоса

В зоні проведення ООС загинув 21-річний лейтенант Богдан Слобода. 6 березня він отримав кульові поранення на території Донеччини.

Богдан жив з батьками в Новояворівську. Закінчив Академію сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного у Львові.  Згодом його призвали за контрактом в 128 гірсько-штурмову бригаду.

Батьки Богдана – військові. Він у них одинак. Майже все дитинство проводив у Шклі, де живе його бабуся. Навчався в місцевій школі.

«Смерть такої світлої людини – трагедія для всього нашого селища, –  розповідає LMN  вчителька Марія Козак із Шкла. – Богдан був дуже активним хлопцем. Коли просили виступати на шкільній сцені, ніколи не відмовляв. А як він вірші декламував! Знав їх напам’ять дуже багато. Богдан був надзвичайно порядним і вихованим, завжди вітався з усіма, мав багато друзів. Раніше я допомагала йому у підготовці до ЗНО. Якось він взяв мій телефон, і поки я не бачила, жартома перейменував свій номер. Записав замість прізвища своє ім’я і по-батькові. Так він у мене досі в телефоні – Богдан Іванович.»

53412011_643418872840910_257524924808167424_n

Мати шкільного друга Богдана розповіла,  що хлопець мав би повернутися завтра у відпустку. Натомість о 14.30 тіло героя зустрічатимуть на автостанції у Новояворівську.

«Богдан завжди ходив до церкви, був добрим християнином. Про нього у мене завжди будуть лише хороші спогади, – каже Марія Козак.  – Навіть після закінчення школи телефонував мені. Розпитував про роботу,  учнів, бажав успіхів. Ви знаєте, у мене є збірник диктантів, який мені колись дав Богдан. Учора я принесла його на урок і ще розказувала дітям про нього. Казала, що мають гордитися своїм земляком. А нині мусила сповістити їх про трагедію».

У Яворівському районі 7 -10 березня 2019 р. скасовуються усі розважальні заходи.

Схожі новини