Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Загиблий на війні Володимир Маркевич працював у Старому Роздолі фельдшером
23 Березня, 10:58
logo-black

Загиблий на війні Володимир Маркевич працював у Старому Роздолі фельдшером

Наталія Павлишин

Учора біля села Новомихайлівка на Донеччині від снайперської кулі загинув 48-річний Володимир Маркевич зі селища Старий Розділ на Миколаївщині. Він служив у Королівській бригаді.

Володимир був старшим бойовим медиком. У час загибелі перебував на спостережному посту переднього краю лінії розмежування — найбільш небезпечній ділянці батальйонного району оборони. Саме там медична допомога могла бути необхідна будь-якої миті.

Російські найманці здійснили три постріли з новітньої снайперської гвинтівки калібру 12,7 мм. Одна з куль пробила захисну стінку укриття і смертельно поранила Володимира Маркевича.

 

54514677_1191126401056153_3763233392519282688_n

— Володимир Михайлович завжди був дуже веселий, товариський. Добрий медик, завжди готовий допомогти. Тривалий час жив у Білорусі, там мав сім’ю. Завжди, коли приїжджали да Старого Роздолу, ходили до церкві, сповідалися. Два чи три роки тому розлучився і повернувся до матері, їй зараз 72 роки. Працював у нас в селі фельдшером. Як медик від квітня минулого року служив за контрактом.  У Володимира Михайловича залишився 22-річний син Кирило. Він живе в Білорусі.  Є ще сестра, вона зараз працює в Італії, — розповіла голова сільської ради селища Марія Рогуля.

Нагадаємо, від вистрілу снайпера 25 грудня помер односільчанин Володимира – 28-річний військовий Євген Тоненьков, позивний «Сталкер». Поруч з Євгеном була його дружина Мар’яна, військовий медик. Подружжя також проживало у селищі Старий Розділ.

Схожі новини