“Тепер наш татусик вище неба”: загиблий на Жидачівщині аеронавт – багатодітний батько | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Тепер наш татусик вище неба”: загиблий на Жидачівщині аеронавт – багатодітний батько
02 Червня, 17:16
logo-black

“Тепер наш татусик вище неба”: загиблий на Жидачівщині аеронавт – багатодітний батько

Катерина Дмитренко

Аеронавт, який вчора загинув біля села Репехів на Жидачівщині – житель села Годовиця Пустомитівського району 47-річний Анатолій Копча. Він – засновник Галицького товариства повітроплавців, має власну повітряну кулю.

Нагадаємо, як вдалося дізнатися LMN з неофіційних джерел, Анатолій організовував учора політ. У полі біля Репехова приблизно о 21.00 туристи зробили зупинку. Куля успішно приземлилися. Та її не закріпили на землі. Вона здійнялася вгору. Анатолій вхопився за канат, щоб її затримати. Піднявся разом з кулею на висоту, та не втримався і впав. Від отриманих травм помер на місці.

Анатолій – багатодітний батько. Від першого шлюбу у нього троє дорослих дітей, від другого – двоє малолітніх. Займається повітроплаванням разом із сином Денисом.

 

«Ти був для Нас найкращим порадником! Ти був для Нас великого книгою, яку кожного дня ми читали. Ти був найміцнішою опорою для нас. Ти наша гордість. Ти наше Все! Час зупинився, як ти покинув нас! Спи спокійно, і знай, що ми будемо достойно триматися міцно один одного! Тепер наш татусик вище неба!» – написала у фейсбуці донька Анатолія Ярина.

 

Друзі Анатолія розповіли LMN, загиблий був неймовірно життєрадісною, чуйною, світлою людиною. Такими ж є його діти.

Сьогодні о 20.00 у будинку Копчі в Годовиці відбудеться парастас.  Похорон завтра о 12.00.

Галицьке товариство повітроплавців користується популярністю серед любителів екстриму, пропонує захопливі польоти над Свірзьким, Олеським замками, Славськом, Галичем.

Фото: з фейсбук-сторінки Анатолія Копчі

 

Відео