Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Загинув, рятуючи цівильних і командира: у Бродівській громаді попрощались із Героєм
09 Жовтня, 19:32

Загинув, рятуючи цівильних і командира: у Бродівській громаді попрощались із Героєм

Бродівська та Лопатівська громади днями попрощались з 38-річним водієм розвідділення Михайлом Редьком, який загинув на околиці Ямпіля Донецької області наприкінці вересня. Як розповідають побратими, воїн віддав своє життя, рятуючи командира та цивільних під час виконання бойового завдання.
Михайла Редьку бойові товариші називають “ДеШеБешником”, адже служив у десантних військах, мав хороші військові задатки, командирський хист і стратегічне бачення, розповідають у Бродівський міській раді.
Боєць завжди давав цінні поради щодо військової тактики, користувався повагою у всіх (як командирів, так і солдатів). Він був безстрашним бійцем і жив тим, що робив. Із першого дня російського вторгнення захисник рвався на фронт, щоб швидше прогнати ворога з нашої землі, – зазначають тут.

Михайло Редька родом зі села Щуровичі. Тут його родинне та сімейне гніздечко. А в професійній діяльності реалізувався у Бродах.

Був одним із кращих автомеханіків, дуже доброю людиною, готовою завжди підставити своє плече, щирий, веселий, життєрадісний, – згадують друзі.

Тож попрощатися із Захисником прибуло дуже багато людей – жителі Бродівської та Лопатинської громад. Живий ланцюг протягнувся на кілька кілометрів. У кожному селі Героя зустрічали навколішки з квітами та прапорами.
У бійця залишилася дружина та двоє дітей, мама, велика родина і багато друзів, у яких про Михайла Редьку лише найсвітліші спогади.
Схожі новини