Загинув ще у квітні минулого року: завтра на Яворівщині прощатимуться із 25-річним Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Загинув ще у квітні минулого року: завтра на Яворівщині прощатимуться із 25-річним Героєм
07 Серпня, 17:14

Загинув ще у квітні минулого року: завтра на Яворівщині прощатимуться із 25-річним Героєм

Завтра, 8 серпня, у Новояворівській громаді прощатимуться із 25-річним Володимиром Радченком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у Новояворівській міській раді.

«Молитовна зустріч героя відбудеться завтра 8 серпня о 10:45 год біля Новояворівської міської ради, об 11:00 біля могили Січових Стрільців в с. Старичі. Прощання та чин похорону відбудуться 8 серпня о 13:00 в Старицькій Церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Поховають бійця на місцевому цвинтарі»,  – йдеться у повідомленні.

Володимир Радченко народився 26 липня 1996 року у с. Старичі. У шкільному віці вступив до Новояворівського ліцею, а після його завершення пішов вчитись до Львова. Здобував освіту у Львівському державному університеті внутрішніх справ та Львівському університеті бізнесу та права.

Потім Володимир свідомо обрав для себе службу в армії, тож пішов до Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, де отримав звання лейтенанта. Після завершення академії, пішов служити у 28 бригаду, у складі якої брав участь в АТО під Мар’їнкою.

Володимир любив спорт, активний відпочинок, ходив на полювання та катався на лижах. Життя воїна обірвалось 20 квітня 2022 року на Херсонщині.

«Наш син був справжнім життєлюбом, цінував кожну хвилину життя, але не боявся ризикувати. Він завжди був готовий підставити своє вірне плече друзям» – розповідають рідні захисника.

У Героя залишились батьки, молодші сестри, бабуся та дідусь.

Відео