Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Захворюваність зменшується: із Львівської обласної лікарні виписали останнього «ковідного» пацієнта
16 Червня, 09:14

Захворюваність зменшується: із Львівської обласної лікарні виписали останнього «ковідного» пацієнта

Вчора у Львівській обласній лікарні заявили про те, що виписали додому останнього пацієнта із коронавірусного відділення. Захворюваність в регіоні і справді зменшилась, за останню добу зафіксували 14 випадків інфікувань коронавірусом та жожного летального випадку.

«Останній пацієнт виписаний з «ковідного» відділення 14 червня 2021 року, – йдеться у повідомленні лікарні в соцмережі. – Висловлюємо подяку всім, хто опікувався пацієнтами і рятував життя від серпня минулого року. Було складно, складно фізично та ще більше емоційно, але попри несамовите навантаження вони робили усе залежне від них і протистояли недузі, вони завжди були поруч із надскладними пацієнтами, які потребували професійної допомоги і людської підтримки».

До слова, за останню добу 15 червня, на Львівщині коронавірус виявили у 14 мешканців області. На щастя, – жодного летального випадку. 105 людей вилікувалося.

Загалом в Україні зареєстрували 1 045 нових випадків зараження коронавірусом, одужали 4 802 особи, померли 78 хворих, до лікарень госпіталізували 699 осіб.

Як вже повідомлялося раніше, через зменшення кількості хворих на ковід в області в НСЗУ вирішили скоротити кількість ковідних стаціонарів, пише “Еспресо.Захід“.

«У жодному разі не йдеться про закриття закладів. Буде реорганізація на час, коли зменшується кількість тих, хто захворів. Маємо бути гнучкими. МОЗ вирішило реорганізувати роботу лікарень, лікарні будуть працювати за іншими пакетами, за якими були законтрактовані НСЗУ. Лікарні не можуть простоювати», – пояснила Ірина Шурпяк розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

ФОТО: ілюстрація

Схожі новини