Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Закордонні готелі пропонують українцям роботу та безкоштовне проживання
30 Березня, 14:37

Закордонні готелі пропонують українцям роботу та безкоштовне проживання

Понад 300 турагентів стали волонтерами, щоби підтримати ініціативу Tourism Helps Ukraine. Про це повідомляє видання Турпрофі.

Як повідомив керівник агентської мережі ХО Олександр Довгопол, ініціатива полягає у зверненні до партнерів у всьому світі з проханням допомогти українцям із розміщенням за кордоном, з роботою чи просто фінансово.

Турагенти закликають усіх закордонних партнерів, які працювали на українському ринку, допомогти українцям одним із трьох способів: висилати гроші; поселити у своїх готелях біженців із України; працевлаштувати українців за кордоном.

Зазначимо, з Україною постійно працюють понад 40 тисяч іноземних готелів, які готові допомогти. Зокрема готелі Болгарії вже готові розмістити близько 50 сімей.

Ми намагаємося зв’язатися з якомога більшою кількістю партнерів. Готелі, які захотіли приєднатися до цієї ініціативи, вже надали українцям понад 5 тисяч ночей та понад 40 вакансій. Їх усі можна подивитися на сайті. Щиро дякую всім, хто приєднався і підтримав, – зазначив Довгопол.

Зараз на сайті доступні варіанти проживання не тільки в Болгарії, але також в Албанії та Австрії. Робочі вакансії зараз відкриті у Німеччині, Іспанії, Греції, Туреччині, Швейцарії, Польщі, Швеції, Андоррі, Франції, Грузії.

  • 0
  • 37
Схожі новини