Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Закупівельника Міноборони звільнили
25 Січня, 13:05

Закупівельника Міноборони звільнили

Директора департаменту закупівель Міністерства оборони Богдана Хмельницького, який фігурує у скандалі щодо продуктових закупівель звільнили з посади. Про це повідомила очільниця антикорупційного комітету ВРУ Анастасія Радіна.

За словами Міністра оборони Олексія Резнікова, наразі діють минулорічні контракти щодо закупівель харчування для військових. Однак, у комітеті планують перевірити документи та ціни.

«Наскільки я розумію, оприлюднений журналістами документ відповідає додатку до одного із нових контрактів Міноборони, які ще не вступили в силу. Міноборони повідомили, що у цьому та інших контрактах ними виявлено помилки і для їх виправлення відбуваються перевірки та експертиза цін», – зазначила Анастасія Радіна.

Водночас Олесій Резніков не має юридичних претензій до автора журналістського розслідування.

Разом з тим, очільниця антикорупційного комітету заявила, що ціни в контрактах, які ще не вступили в силу і перебувають на експертизах – різні у різних постачальників. Але, деякі ціни справді відрізняються від ринкових, не в кращий бік.

«Міністерство пояснює це складовими послуги харчування, зокрема транспортними послугами та «припуском» на інфляцію. Перевірити таке ціноутворення в рамках засідання комітету неможливо, будемо перевіряти далі», – написала посадовиця.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що міністерство закуповує продукти для ЗСУ за цінами в рази вищими за ринкові.

Додамо, вчора, 24 січня, заступник міністра оборони України В’ячеслав Шаповалов подав у відставку через цей скандал.

 

Схожі новини