Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заліг на дно на Київщині: СБУ затримала екс-помічника «міністра МВС ЛНР»
21 Листопада, 16:23

Заліг на дно на Київщині: СБУ затримала екс-помічника «міністра МВС ЛНР»

На Київщині затримали екс-помічника «міністра МВС ЛНР», який захоплював будівлю луганського управління СБУ у 2014 році. Про це повідомили у Службі безпеки України.

«У результаті багатоетапних слідчо-оперативних дій на Київщині затримано колишнього ватажка бойовиків з позивним «Сотий». Після подій 2014 року він переховувався від правосуддя, зокрема у тимчасово окупованих районах України», — йдеться у повідомленні.

Затриманий входив до керівного складу окупаційної адміністрації захопленого Луганська і перебував на прямому зв’язку з кадровими співробітниками російських спецслужб.

Саме за їхньої «протекції» його призначили «помощником министра мвд лнр» і командиром штурмового підрозділу «специального отряда быстрого реагирования».

Перебуваючи на «посадах», він координував злочинні дії з представниками центральних підрозділів російських спецслужб.

Із ними він регулярно зустрічався на території тимчасово окупованого Криму. А 2014 року він командував групами бойовиків під час захоплення адмінбудівлі луганського управління СБУ. Також він збирав персональні дані співробітників Служби безпеки в Донецькій та Луганській областях.

Затриманий також створив розгалужену мережу ворожих інформаторів, які «здавали» йому місця дислокації та переміщення підрозділів антитерористичної операції на сході України.

Про одержані відомості доповідав російським кураторам та іншим ватажкам бойовиків, серед яких був «глава парламенту ЛНР» Алєксєй Карякін,«міністр МВС ЛНР» Ігорь Корнет,«комендант» захопленого Луганська Сєргєй Грачов з позивним «Грач».

Він також передавав ворогові закриті дані щодо руху колон з військовою технікою сил АТО в районах Сіверськодонецька, Лисичанська та Сватового.

Схожі новини