Замість квітів на перше вересня – донат | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Замість квітів на перше вересня – донат
28 Липня, 13:47

Замість квітів на перше вересня – донат

У Львові закликають на перше вересня кошти, які батьки школярів хочуть витратити на квіти вчителям, перерахувати на допомогу діткам, які постраждали під час війни. Про це заявив керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

«До 1 вересня ми разом з нашими школами, педагогами і батьків також будемо заохочувати до збору коштів на підтримку реабілітаційного центру UNBROKEN KIDS. Власне у Львові створюють дитяче відділення, щоб дітки, які постраждали від війни, могли пройти реабілітацію. Ми обов’язково будемо долучатися і всіх закликати приєднатися, щоб ми всі разом могли гарно розпочали цей навчальний рік і кошти, які, можливо, хотіли скерувати на квіти вчителям, перерахували на допомогу діткам, які отримали травми під час війни», – сказав Андрій Закалюк.

Нагадаємо, на базі дитячої лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання створюють Центр реабілітації UNBROKEN KIDS. Ця лікарня – це медичний заклад, де лікують та оперують дітей від народження до повноліття. За останній рік допомогу тут отримали понад 60 тисяч діток зі всієї України. Аби дітки могли отримати найкраще лікування і відновлення у рідній країні, у Львові збирають 35 млн грн на центр UNBROKEN KIDS.

Відео