Замість Монастирського МВС тимчасово очолить голова Нацполіції | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Замість Монастирського МВС тимчасово очолить голова Нацполіції
18 Січня, 15:47

Замість Монастирського МВС тимчасово очолить голова Нацполіції

Уряд призначив голову Нацполіції Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ і поклав на нього виконання обов’язків міністра внутрішніх справ.
Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як зазначається, Клименка призначили «заступником міністра внутрішніх справ – головою Національної поліції», що, ймовірно, означатиме роботу на двох посадах.

Шмигаль повідомив, що після обговорення з парламентом буде подання на призначення нового керівника відомства.

«Міністерство внутрішніх справ — одна з ключових ланок безпеки нашої країни, а тому задіяні необхідні протоколи, щоб зберегти керованість усіма процесами», — заявив Шмигаль.

Нагадаємо, близько 08:20 18 січня у Броварах Київської області упав вертоліт Державної служби з надзвичайних ситуацій біля дитячого садочка. На борту було керівництво Міністерства внутрішніх справ України: міністр Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.

Наразі відомо про щонайменше 17 загиблих та 25 постраждалих, зокрема 11 дітей. Зазначимо, наразі дані щодо постраждалих у Броварах не остаточні та різняться у різних представників влади. Ми намагаємося уточнити інформацію.

Відео