Занижував вартість лісу за документами: на хабарі затримали директора золочівського “Галсільлісу” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Занижував вартість лісу за документами: на хабарі затримали директора золочівського “Галсільлісу”
19 Квітня, 11:02

Занижував вартість лісу за документами: на хабарі затримали директора золочівського “Галсільлісу”

У п’ятницю, 16 квітня, поліцейські затримали на хабарі директора Золочівського дочірнього підприємства ЛГП «Галсільліс» Ігоря Белінського. Під час особистого обшуку в Ігоря Белінського в його робочому кабінеті вилучили помічені гроші, а також документи, повідомляє Zaxid.net.

“Під час обшуку вилучено документацію, чекові принтери, мобільні телефони, лісорубні квитки, комп’ютерну техніку, бирки обліку деревини та інше. Також під час особистого обшуку у керівника підприємства Белінського І.В. вилучено предмет неправомірної вигоди – заздалегідь ідентифіковані та помічені грошові кошти”, – повідомили вранці у понеділок, 19 квітня, в управлінні майном спільної власності ЛОР.

Белінський занижував вартість лісу за документами, натомість отримував винагороду готівкою. Спіймали чоловіка на отриманні 46 тисяч гривень від підприємця.

Лісогосподарське підприємство «Галсільліс» є комунальним підприємством Львівської облради, яке зараз хочуть реорганізувати. А саме, пропонується наполовину скоротити кількість дочірніх підприємств у районах – з 18 до 9, а також скоротити керівний склад лісгоспів. Такі наміри викликали протести частини обласних депутатів та лісників у районах, які, зокрема, пропонують передати дочірні підприємства у власність місцевих громад.

 

 

 

Факти корупції у «Галсільлісі» виявляють не вперше. На початку 2020 року 61-річного гендиректора «Галсільліс» Володимира Мельника затримали на хабарі разом із директором Яворівського лісгоспу Романом Суховичем, який передавав керівнику «данину» від продажу лісу. Під час затримання слідчі вилучили 17,8 тис. грн та 300 доларів, що було частиною «траншу» від керівника районного підрозділу. Загалом головному лісівнику області висунули обвинувачення у систематичних поборах від підлеглих, що за рік становили понад 5 млн грн.

Володимир Мельник вийшов з-під варти, сплативши 336 тис. грн застави, а восени цього ж року повернувся на роботу. На початку березня 2021 року Володимира Мельника звільнили з посади. Виконувачем обов’язків гендиректора «Галсільлісу» став 34-річний Іван Підгородецький.

  • 0
  • 11127
Відео