Заповідник “Тустань” відновив свою роботу після негоди | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Заповідник “Тустань” відновив свою роботу після негоди
15 Червня, 12:34

Заповідник “Тустань” відновив свою роботу після негоди

Сьогодні, 15 червня, заповідник «Тустань» відновлює свою роботу для відвідувачів до руїн фортеці. Про це розповіли на сторінці у Facebook державного парту.

Зазначається,  що заповідник «Тустань» працює щодня з 10.00 до 18.00

«Працюємо над комплексним відновленням інфраструктури! Вже зараз, для безпечного відвідування пам’ятки, наша команда вжила швидких заходів», – йдеться у повідомленні.

Також працівники заповідника показали, як виглядала територія після негоди.

Зазначається, що доїзд до села Урич зі сторони автодороги «Київ-Чоп» через село Підгородці ускладнений через зсув дорожнього покриття. Об’їхати можна бічними вулицями села. Ознайомитися із тимчасовою схемою об’їзду дороги Східниця – Верхнє Синьовидне можна тут.

Крім того, доїзд до села Урич зі сторони смт Східниця можливий об’їзною дорогою (перевал Бухів – вул. Б. Хмельницького/вул. Котляревського – 18 джерело – вул. Б.Хмельницького).

Нагадаємо,  у суботу, 10 червня в селищі Східниця вийшла з берегів річка Східничанка. Надзвичайники врятували з підтоплених територій 45 осіб, з них 8 дітей, надали допомогу у транспортуванні 1 особи.

Негода наробила лиха і у Стрийському районі. Внаслідок негоди, у селах Підгородці та Урич, Стрийського району, підмило дорожнє полотно, у найнебезпечніших місцях перекрили рух.

Відео