Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Запрацюють всі магазини та відновлять тренування спортсмени: на Старосамбірщині з понеділка послаблюють карантин
10 Травня, 16:19
logo-black

Запрацюють всі магазини та відновлять тренування спортсмени: на Старосамбірщині з понеділка послаблюють карантин

На позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Старому Самборі вирішили продовжити дію карантину до 22 травня, але дещо послабити його. Вже із завтрашнього дня у місті запрацюють всі промислові магазини, відкриють музеї та гуртки.

«Це не стало нашим самостійним рішенням, діємо відносно пропозицій уряду. На щастя, у нас в місті немає жодного зафіксованого випадку коронавірусу. За весь період карантину наші мешканці були досить свідомими та самоорганізованими. Дотримувались всіх визначених умов. Можливо, тому ситуація така, що зараз маємо змогу потроху виходити із запроваджених досі обмежень», – розповідає Ігор Трухим, міський голова Старого Самбора.

Так вже із 11 травня у місті працюватимуть не лише продуктові магазини, а й продовольчі. Запрацюють спортивні майданчики, на яких спортсмени зможуть відновити свої тренування. Дозволять роботу різноманітним гурткам та художнім колективам. Запрацюють музеї. Роботу відновлять підприємства, які працюють у галузі засобів масової інформації. У місті дозволять продавати пресу, друкувати газети. Запрацюють редакції та телерадіоорганізації. Знову надаватимуть послуги адвокати, нотаріуси, аудитори та психологи. Проте робота всіх цих структур можлива буде лише за умов строгого дотримання правил. У приміщеннях зможе перебувати лише визначена кількість людей, і всі вони повинні мати захисні засоби індивідуального захисту.

«Думаю, ця умова також буде виконуватись. Адже люди у нас свідомі. В Старому Самборі весь цей час працював продуктовий ринок і мобільна комісія, яка його перевіряла, жодного разу порушень не виявляла, – додає очільник Старого Самбора. – З карантину потрібно виходити поступово, але потрібно, адже необхідно, аби бізнес нарешті вже почав працювати. Підприємці і, звичайно, міський бюджет починають відчувати наслідки цього тимчасового застою. Думаю, не лише в Старому Самборі, але й в кожному місті відбулось за цей час таке собі просідання бюджету. Сподіваюся до кінця року цю ситуацію вдасться вирівняти».

Нагадаємо, Кабінет Міністрів і ЛОДА послабили карантинні обмеження – з 11 травня. У Львові, вже першими у тестовому режимі, з дотриманням епідвимог, запрацюють Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького “Шевченківський Гай”, Меморіальний музей тоталітарних режимів “Територія терору” та Музей-заповідник “Личаківський цвинтар”. Обіцяють відновити роботу і великого торгівельного центру King Cross Leopolis, що в селі Сокільники.

 

Фото: Travel Portal

 

Схожі новини