Записатись на вакцинацію від коронавірусу можна буде онлайн: як саме | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Записатись на вакцинацію від коронавірусу можна буде онлайн: як саме
10 Лютого, 14:01

Записатись на вакцинацію від коронавірусу можна буде онлайн: як саме

У Міністерстві цифрової трансформації заявили, що українці зможуть записатися в чергу на вакцинацію проти COVID-19 через єдиний портал державних послуг «Дія».

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на Всеукраїнському форумі «Україна 30: Коронавірус: виклики та відповіді».

Він зазначив, що наразі Мінцифра веде перемовини з Міністерством охорони здоров’я, щоб прийом електронних заявок від українців, які планують вакцинуватися, можна було робити через «Дію».

«Так ми зможемо спрогнозувати попит, щоб потім ефективно організувати систему і логістику вакцинації. Важливо зібрати якісну інформацію, щоб ефективно і децентралізовано організувати цей процес», — сказав Федоров. 

Нагадаємо, раніше у МОЗ повідомляли, що буде три способи записатися на вакцинацію: на сайті, прийти на прийом до сімейного лікаря або отримати запрошення телефоном від Центру первинної медико-санітарної допомоги.

За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, вакцинація в Україні може розпочатися«приблизно з 15 лютого, можливо, пізніше». Уже в лютому ми маємо отримати 117 тисяч доз американської вакцини від Pfizer та BioNTech — їх розподілять між працівниками лікарень, у яких надають допомогу пацієнтам із COVID-19.

Відео