Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Зараз всі затягнули паски, і влада не може бути винятком»: депутат пропонує розпустити райради
03 Квітня, 17:30
logo-black

«Зараз всі затягнули паски, і влада не може бути винятком»: депутат пропонує розпустити райради

Підтримати медицину за рахунок райрад пропонує депутат Старосамбірської районної ради Василь Курій. Чоловік переконаний, у час карантину керівник, заступник та апарат ради і так не працюють. Тому було б доцільно гроші, які держава переводить на їхнє утримання, скерувати на потреби тих, хто зараз на передовій у боротьбі з всесвітньою пандемією коронавірусу.

«На фінансування апарату районної ради іде 5 000 000 гривень на рік, на місяць виходить 400 тисяч гривень. Зараз карантин, робота ради паралізована, немає сесій, не скликаються комісії. Тому я публічно звертаюся до керівництва районної ради та апарату із закликом написати заяви на відпустки за свій рахунок, а зекономлені кошти передати на потреби медицини», – каже Василь Курій.

 

Депутат вважає, районна рада і так доживає останні місяці, адже нові вибори готують уже на осінь цього року. Тому радить цьому скликанню завершити каденцію гонорово.

«Районна держадміністрація та сільські ради натомість мають працювати посилено, так як спільно забезпечують виконання робочих процесів, пов’язаних з карантином та боротьбою з коронавірусом. Вважаю, так само мають відмовитися від зарплат працівники й інших 20-ти районних рад на Львівщині, – додає Курій. – Всі затягнули паски і влада не може бути винятком, повинна показати у тому приклад. Люди ж її обрали, щоб вона їм служила, а не навпаки».

Схожі новини