Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Заставила з’їсти паперового літачка»: біля Львова вчителька перед всім класом принизила учня
17 Травня, 21:12

«Заставила з’їсти паперового літачка»: біля Львова вчителька перед всім класом принизила учня

У селі Солонка, що під Львовом, вчителька інформатики вимахувала над учнем ножем. А все тому, що у хлопця не було ручки, тож педагог порадила семикласнику писати власною кров’ю, передає  ТСН.

«Кинули літачок, я підняв його і поклав на парту, вчителька подумала, що то я його кинув і заставила мене його з’їсти. Потім ще побачила, що в мене нема ручки, принесла ніж і сказала, що я кров’ю буду писати, пальця вріжу», – розповів постраждалий школяр Владислав Виборнов.

Деякі діти сміялися, а деякі, як Анна, добряче налякалися.

 

«Вчителька пішла в свою каптьорку, повертається з ножем, замахнулася, але пальця не потравмувала. Вона бувало нас обзивала: там скотина, кляла нас,  але то що з ножиком, то перший раз», – каже учениця 7 класу Анна Драпінська.

 

Про те що сталося дівчина розповіла мамі, а та написала у шкільному чаті.

 

«Я особисто вважаю, що це є психологічне насилля над дітьми. Цей випадок бачили в класі 22 дітей, протягом години я попередила директора. Діти буди в шоковому стані, дехто з них, напевно від стресу, почав сміятися. Коли я запитала, чому ви не брали камери і не записували, то дочка сказала, що вчителька забирає в них на уроці телефони. Тобто не було можливості навіть зробити відео або фото», – розповідає мама школярки Людмила Драпінська.

Саме зі шкільного чату про все дізналися батьки Владислава.

 

«Коли він почав розказувати повні очей сльози, дитину трусило дуже сильно, він був стресі. То не є мудро і взагалі, то не є педагогічно. Я думаю, це був той момент, коли вчителька не контролювала свої емоції», – каже мама постраждалого школяра Анна Виборнова.

 

Батьки написали заяву до поліції. Сьогодні правоохоронці навідалися у школу. Говорили з педагогами і батьками постраждалого. Завтра опитуватимуть і дітей.

«Якщо вина вчительки буде доведена, її буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Булінг передбачає штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботи», – каже офіцер громади Роман Таратула.

Інцидент з вчителькою інформатики в школі намагалися приховати, кажуть батьки Владислава. Класна керівничка кілька днів не відповідала на телефонні дзвінки. Дирекція теж мовчала. Аж до приїзду журналістів.

Керівник школи каже, що вчителька інформатики – це хороший педагог з сорокарічним стажем. Тут працює лише пів року, до того викладала у політехнічному коледжі.

«Не зважаючи на те, що вона досвідчений вчитель, що вона має звання педагогічні, я її не захищаю, але треба розібратися так щоби прийняти правильне рішення. Правильне рішення – є друга догана і звільнення. Здали нерви, напевно», – каже директор Солонківської школи Володимир Кіт.

Вчителька інформатики Надія Богданівна каже, що то був такий жарт. Перед батьками Владислава вибачилася і визнала, що вчинила не правильно, але і виправдовується, мовляв діти зараз не керовані.

«Я дуже хочу вибачитися, шкодую насправді за той інцидент. Хай мені Бог простить, але це була спланована провокація, клас ну трошечки такий проблемний», – каже вчителька інформатики.

З журналістами вчителька спілкуватися не хоче, тікає коридором і зачиняється у класі. Медсестра каже, що в неї підскочив тиск.

Про те що сталося у сьомому класі шкільна психологиня дізналася лише сьогодні, каже мусить вивчити ситуацію і тоді працюватиме з учнями.

 

«Буде позапланова діагностика і корекційна робота, це будуть тренінгові заняття», – розповіла шкільна психологиня Лілія Профета.

 

Вчительку уже відсторонили від роботи, завтра засідатиме педрада на якій її планують звільнити.

ФОТО: скрін з відео ТСН

  • 0
  • 14585
Схожі новини