Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заступник голови Львівської ОВА Загайний написав заяву на звільнення
11 Травня, 13:52

Заступник голови Львівської ОВА Загайний написав заяву на звільнення

Заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Віталій Загайний звільняється з посади. В ЛОДА він працював трошки більше року. Про це він повідомив у коментарі Tvoemisto.tv.

«Це була ініціатива голови ЛОВА. Мене запросили на розмову і повідомили про своє рішення. Заяву на звільнення написав я ще минулого тижня. Усе за згодою сторін», – каже Віталій Загайний і додає, що процес звільнення ще триває, він багатокроковий і ще не завершений.

Виконання обов’язків за заступником залишається до моменту, аж поки голова не підпише розпорядження про звільнення. Але після цього наказ має погодити ще Офіс президента.

На питання, чи пов’язане його звільнення з конфліктом Загайний заперечує і обіцяє, що щойно підпишуть відвідний наказ він буде готовий коментувати обставини звільнення. Зараз, каже, це робити недоречно. Наразі заступник голови ЛОВА точно не знає, чому прийняли рішення про його звільнення, пояснення від голови він не отримав.

Додамо, 50-річний Віталій Загайний обіймав посаду заступника голови Львівської ОДА з березня 2021 року. У його підпорядкуванні були департаменти соцзахисту, АПК, цивільного захисту, управління туризму і курортів, служба у справах дітей.

До того Загайний працював першим заступником голови Чернігівської ОДА, а раніше очолював «Центр громадянських ініціатив», який займається втіленням різних проектів у сфері місцевого самоврядування. Також він був депутатом Львівської міської ради.

Згідно з його декларацією про доходи за 2019 рік, Загайний має квартиру у Львові, площею 67,8 кв.м, володіє 3000 доларами готівки, а ще 3000 доларів тримає на рахунку у банку.

Схожі новини