Заступник Максима Козицького став зіркою пропагандистських російських каналів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Заступник Максима Козицького став зіркою пропагандистських російських каналів
07 Грудня, 20:02

Заступник Максима Козицького став зіркою пропагандистських російських каналів

На болотах шаленіють: російські ЗМІ із захватом смакують відео на якому заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Іван Собко каже, що не одягне військової форми, оскільки не вчився на військового.

Для прикладу: це відео набрало чимало переглядів у пропагандистському російському виданні “Україна.ру”, що входить до складу медіагрупи «росія сьогодні» та є одним з «рупорів» кремля, спрямованих на Україну.

 

Створене це так зване медіа в травні 2014 року і висвітлює офіційну російську точку зору на події в Україні. З осені 2018 року на сайті цього “видання” стартував проєкт «Історія», метою якого є поширення російських міфів про історичні події України та росії.

Публікувати відео російського ЗМІ ми не будемо (зі зрозумілих причин). На скриншоті у правому верхньому куті ви без проблем можете побачити лого медіа. Але нагадаємо про що йде мова:

 

 

Найдивніше в усій цій історії інше: пан Собко, який вважає себе левом (вибачте, що ми знову про це згадуємо) сказав ці, м’яко кажучи, дивні слова в інтервʼю YouTube-каналу видання Lviv Media.

А належить це видання  батькові голови Львівської ОВА Зіновію Козицькому…

Не можемо визначитися кому аплодувати більше: пану Собку, який робить такі дивні заяви, чи медіа пана Козицького?

Відео