Заступника Пустомитівського мера, якого підозрюють у торгівлі гуманітаркою, залишили відстороненим від посади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Заступника Пустомитівського мера, якого підозрюють у торгівлі гуманітаркою, залишили відстороненим від посади
28 Червня, 16:41

Заступника Пустомитівського мера, якого підозрюють у торгівлі гуманітаркою, залишили відстороненим від посади

У вівторок, 28 червня,  колегія суддів Львівського апеляційного суду розглянула скаргу адвокатки першого заступника Пустомитівського міського голови. Йшлось про апеляцію щодо ухвали слідчого судді Личаківського районного суду міста Львова про відсторонення від посади. Про це повідомляють в апеляційному суді.

Під час судового засідання захисник підозрюваного апелювала, що ризики щодо спотворення доказів є відсутні, надавши у судовому засіданні копію наказу та акту про відчуження майна.

Відтак, вважає безпідставним подальше відсторонення підозрюваного від посади.

Водночас, прокурор у судовому засіданні заперечив апеляційну скаргу та просив залишити ухвалу слідчого судді без змін, через необхідність проведення слідчих та процесуальних дій, спрямованих на збір доказів та всебічне з’ясування обставин інкримінованого правопорушення.

Заслухавши доводи сторін колегія суддів залишила ухвалу слідчого судді без змін, а саму апеляційну скаргу – без задоволення.

Нагадаємо, підозрюваний отримав 6 квітня 2022 року від волонтера 100 тисяч гривень неправомірної вигоди за передачу Пустомитівською міською радою автобуса «VOLBO B7R», з метою забезпечення перевезення особового складу та військового майна підрозділу ЗСУ – «Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного». Транспортний засіб був раніше переданий міськраді, як безоплатна гуманітарна допомога з Фінляндії.

До підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою, проте останнього звільнено під заставу понад 1 млн грн.

Відео