Заступником директора ДБР на Львівщині став Анатолій Тарасюк, донька якого називала українців “бидлом” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Заступником директора ДБР на Львівщині став Анатолій Тарасюк, донька якого називала українців “бидлом”
17 Серпня, 17:58

Заступником директора ДБР на Львівщині став Анатолій Тарасюк, донька якого називала українців “бидлом”

ДБР-івець Анатолій Тарасюк став заступником директора ДБР у Львівській області Руслана Ляшко, повідомляють джерела “Діла”. Як відомо, Тарасюк – ексофіцер СБУ, а донедавна у ДБР розслідував “справи Майдану”. Також новопризначений заступник відомий своєю донькою Настею Константіновою, яка оскандалилась своїми висловами про українців та Крим. Тоді дівчині не сподобалась реакція частини громадян на виступ російського репера Басти у Києві.

“Не дають відпочити в закладі людині. Якесь наше бидло українське. Угаманітєсь! Він артист!
Те, що він виступав в Криму, нічого не значить! Він вже не наш, змиріться з цим бл*ть. Про*бали!”.

Дружиною Анатолія Тарасюка є суддя Печерського суду Крістіна Константінова, яка у свій час дозволяла обшуки у Автомайдану.

Крім того, як зазначається у декларації за 2020 рік, Анатолій Тарасюк є власником 1000 м.кв землі у Криму, двох квартир у Києві на 87.18 м.кв та 103.4 м.кв. Також новий заступник є власником авто Volkswagen Touareg. У готівці Тарасюк задекларував 950 тисяч гривень, 57 тисяч доларів та ще 10 тисяч доларів – у сина.

Фото: Діло

Відео