Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заступником генпрокурора став викладач Львівського університету
08 Жовтня, 11:35

Заступником генпрокурора став викладач Львівського університету

Сьогодні, 8 жовтня, генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив доцента Львівського національного університету імені Івана Франка Віктора Трепака своїм заступником, передає “Захід.нет”.

44-річний Віктор Трепак – кандидат юридичних наук та учасник бойових дій на Сході України. Навчався у Львівському державному університеті імені Івана Франка, згодом у Львівському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство».

З 2015 до 2016 року Віктор Трепак займав посаду першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ. У той період став відомим завдяки участі в розслідуванні справи «діамантових прокурорів» і переданням до НАБУ документів щодо так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

Під час роботи в СБУ брав участь у затриманні «судді-колядника», екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича в 2008 році, а також засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе ексначальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача.

Після звільнення з СБУ був професором кафедри Національної академії СБУ, а останній рік працював доцентом кафедри кримінального права і кримінології Львівського національного
університету імені Івана Франка.

На позачергових парламентських виборах 2019 року Віктор Трепак балотувався під десятим номером у списку партії «Громадянська позиція», на президентських виборах заявляв про підтримку Анатолія Гриценка.

Фото: Політека

Схожі новини