Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заступником голови ЛОДА стане львівський 28-річний бізнесмен
19 Липня, 11:31

Заступником голови ЛОДА стане львівський 28-річний бізнесмен

У голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського незабаром з’явиться новий заступник. На сайті НАЗК з’явилася декларація кандидата на цю посаду – 28-річного львівського підприємця Юрія Холода. Там йдеться, що бізнесмен зареєстрований у Рудному, однак проживає у Львові, передає Zaxid.net.

Холод є співвласником житлового будинку, площею понад 500 кв м у Рудному. Задекларував дохід від підприємницької діяльності у понад 1,3 млн грн. Зберігає 1,3 млн грн, 15 тис. доларів та 15 тис. євро у банку.

За даними аналітичної платформиYouControl, Юрій Холод є засновником деревообробного підприємства «АТ Букова гора», зареєстрованого у Стрию на Львівщині. Воно перебуває у стані припинення.

Юрій Холод був модератором першої зустрічі Мальського із громадськістю. Тоді він представився як «Юрій, модератор заходу».

Нагадаємо, що Маркіяна Мальського призначили головою ЛОДА 6 липня. За кілька днів після цього він погодив заяви на звільнення двох із трьох заступників. Зокрема, звільнені перший заступник Ростислав Замлинський та заступниця Ірина Гримак. Ще один заступник зі старої команди Роман Филипів наразі залишається працювати.

Фото: Facebook

Схожі новини