Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заступником гендиректора «Галсільлісу» призначили депутата Львівської міськради від “ЄС” Юрія Гриніва
23 Квітня, 09:11

Заступником гендиректора «Галсільлісу» призначили депутата Львівської міськради від “ЄС” Юрія Гриніва

46-річний депутат Львівської міськради від «Європейської солідарності» Юрій Гринів став заступником гендиректора комунального лісогосподарського підприємства Львівської облради «Галсільліс». Відповідний наказ підписав нещодавно призначений в.о. керівника «Галсільлісу» Іван Підгородецький, – пише ZAXID.NET.

Таке рішення, зі слів керівника управління майном спільної власності Львівської облради Сергія Іваха, – внутрішньо управлінське самого в.о. гендиректора Івана Підгородецького.

«Це призначення відбувалося на рівні керівництва «Галсільлісу», а не на рівні управління майном спільної власності. До нас листи не направлялися і погодження ніякі не відбувалися. Це внутрішні управлінські рішення керівництва цього підприємства», – стверджує Сергій Івах.

Юрій Гринів підтвердив своє призначення і вже навіть приступив до роботи.

«Я ж не призначений керівником цього підприємства. Чому така увага до мене – не розумію. Мене призначили заступником директора з правових питань – я маю досвід у правових питаннях і маю червоний диплом з права. Є головний інженер, головний лісничий, які відповідають за свій напрямок роботи у цьому підприємстві. Я відповідаю за правові питання і маю відповідну освіту», – прокоментував виданню своє призначення Юрій Гринів.

Прикметно, що один з львівських політичних телеграм-каналів стверджує, що призначення Гриніва є лише проміжним етапом до посади повноцінного керівника «Галсільлісу» замість Івана Підгородецького.

До слова, Юрій Гринів у 2014 році балотувався до Верховної Ради за списком БПП, однак безуспішно. У 2017-2019 роках керував Львівською обласною організацією БПП «Солідарність». На місцевих виборах 2020 року обраний депутатом Львівської міськради від «Європейської солідарності».

Нагадаємо, до березня цього року гендиректором «Галсільлісу» був 61-річний Володимир Мельник, якого на початку 2020 року затримали на хабарі. Після нього виконувачем обов’язків гендиректора «Галсільлісу» призначили 34-річного Івана Підгородецького, який на місцевих виборах 2020 року балотувався від «Європейської солідарності» до Львівської районної ради, однак не пройшов. Іван Підгородецький закінчив Національний лісотехнічний університет за спеціальністю «лісоінженерна справа» і навіть короткий час влітку 2013 року працював головним інженером Буського підрозділу «Галсільлісу». Перед призначенням на посаду в.о. гендиректора менше ніж місяць працював інженером охорони та захисту лісу в «Галсільлісі», про що свідчить його декларація.

Активіст Василь Курій, який не один рік бореться із розкраданнями та злодіяннями в «Галсільлісі», вважає такі нові  призначення в комунальному лісовому підприємстві, нічим іншим, як демонстрацією сили від політичної партії “ЄС”.

«Таке рішення підтверджує, що КП «Галсільліс» є кишеньковим і обслуговує не ліси чи громади, а більшість Львівської обласної ради. А ще призначення Гриніва – це демонстрація сили від БПП-«ЄС» – цим вони заявляють: «Робимо що хочемо, начхати на резонанс, в нас більшість, це наша корова і ми будемо її доїти!». Поки в мене єдине запитання:  чому злочини «Галсільлісу» покриваються, мовчать «Слуги народу», прокуратура, поліція? Чим їм заткнули рота? Думаю дуже скоро ми отримаємо відповідь», – каже Василь Курій.

  • 0
  • 1079
Схожі новини