Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заступницею голови Бродівської райради зацікавилася прокуратура
15 Лютого, 12:33
logo-black

Заступницею голови Бродівської райради зацікавилася прокуратура

Роман Матвіюк

За активну, громадську позицію на заступницю голови Бродівської райради, депутатку від Радикальної партії Віру Підгрушну чинять тиск. Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook.

“Мене звинувачують у тому, що я внесла звернення у райраду щодо заборони вивезення лісу-кругляка, – каже LMN Віра Підгрушна. – По-друге, я активно виступаю проти хутрових ферм у Бродівському районі, бо вони є екологічно небезпечні. І по-третє, я не голосувала за закриття школи, у якій наразі вчиться один учень. Бо знаю, що наступними роками першокласників буде більше. Та й то не якась велика споруда, звичайний сільський будинок. Це, звичайно, деяких особам не сподобалось. І мене вирішили залякати погрозами”.

Детутатка стверджує, що вчора до неї на роботу прийшли представники обласної прокуратури. Зреагували на заяву від ГО “Рада громадської ради”, у якій йдеться, що депутати Радикальної партії, зокрема і Віра Підгрушна, ще до офіційної реєстрації кандидата на пост Президента Олега Ляшка роздавали різдвяні подарунки багатодітним сім’ям. У Громадській організації “Опора” це розцінили як незаконну агітацію, повідомили про це на своєму сайті. Ця інформація зацікавила “Раду громадської ради», яка й направила заяву до прокуратури Львівської області. Вимагають порушити кримінальне провадження.

“Мені хочуть закрити рот, – продовжує Віра Підгрушна. – Є особи, які хочуть працевлаштуватись у районній раді, хочуть, щоб на сесіях я голосувала так, як їм треба, намагаються мною керувати. Але я йду проти них, бо мене обрала громада і я служу їй, а не корупційним кланам. Тому мені намагаються мститись у будь-який спосіб”.

У прокуратурі Львівської області наразі ситуацію не коментують.

Фото: зі сторінки Віри Підгрушної у Фейсбук

Схожі новини