«Затримали на гарячому»: у Жовкві пенсіонер розбещував 11-річного хлопчика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Затримали на гарячому»: у Жовкві пенсіонер розбещував 11-річного хлопчика
19 Березня, 16:24

«Затримали на гарячому»: у Жовкві пенсіонер розбещував 11-річного хлопчика

63-річного чоловіка з Жовкви затримали за підозрою у розбещенні дітей. Він вчиняв розпусні дії з 11-річним хлопчиком. Дитина розповіла про це своєму другу, а той – батьку. Батьки звернулися у поліцію, яка затримала зловмисника на гарячому.

«В одному з міст Львівського району чоловік вчиняв розпусні дії щодо 11-річного хлопчика. Підозрюваного затримано на місці злочину. Викрити фігуранта вдалося завдяки зверненню до поліції батька хлопчика, друг якого став жертвою цієї особи», — повідомили в прес-службі Львівської обласної прокуратури.

Розслідування проводять поліцейські під процесуальним керівництвом Жовківської окружної прокуратури. Чоловіку оголосять підозру за вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи. Суд має взяти його під варту. Слідчі також перевірять причетність підозрюваного до інших схожих злочинів.

За інформацією Zaxid.net, чоловік пропонував гроші хлопчикам з малозабезпечених сімей за розпусні дії з ним. Один з хлопців, якому він також пропонував гроші, розповів про все батькові. Його друг вже став жертвою педофіла. Слідство встановить кількість дітей, які стали жертвами розпусника.

Відео