Затримали посадовця СБУ, який працював на російські спецслужби | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Затримали посадовця СБУ, який працював на російські спецслужби
17 Липня, 12:35

Затримали посадовця СБУ, який працював на російські спецслужби

У Києві затримали працівника Служби безпеки України, який працював на спецслужби росії. Як повідомили в Державному бюро розслідувань, затриманий передавав російським спецслужбам розвідувальну інформацію проти України. Зокрема, було задокументовано передачу ним інформації, що становить державну таємницю.

Йдеться про екс-начальника Головного управління СБУ в Автономній Республіці Крим Олега Кулініча, якого звільнили з посади в березні цього року.

«Також задокументована безпосередня участь фігуранта у діяльності злочинної організації, яка займалась розвідувальною та підривною діяльністю проти України. Дії угруповування завдавали шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці нашої держави», – додали в ДБР.

Днями працівники ДБР затримали зрадника. Йому висувають обвинувачення за ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній), ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 114 (пособництво у передачі або збиранні з метою передачі іноземній державі, іноземній організації або їх представникам відомостей, що становлять державну таємницю).

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Відео