Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Затримали шахраїв, які по телефону видурювали у людей великі гроші
11 Березня, 20:21

Затримали шахраїв, які по телефону видурювали у людей великі гроші

Трьох мешканців Львівщини та одного жителя Івано-Франківщини затримали правоохоронці у Тернопільській області. Зловмисники видурили в людей 1,5 мільйона гривень. Дзвонили до пенсіонерів, начебто від їхніх рідних, і просили грошей.

«Під час обшуків у шахраїв вилучили шість тисяч доларів, 50 тисяч гривень, дві іномарки і більше шістдесяти мобільних телефонів, – кажуть у поліції. – Робили це за схемою: «Ваш син в поліції».

Чоловіки вимагали гроші в Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Рівненській та Чернівецькій областях.

«Телефонували переважно на стаціонарні телефони, відрекомендовувалися працівниками поліції, повідомляли родичам, що їхні близькі перебувають у поліції і можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Враховуючи таку специфіку злочину, ми розуміємо, що це шкодило іміджу Національної поліції, оскільки зловмисники видавали себе за поліцейських, хоча відношення до поліції вони не мали», – додають у поліції.

Спілкувався з людьми організатор схеми. Далі передавав інформацію спільнику, той і їхав по гроші.  Ще двоє чоловіків виконували роботу водіїв.

На Волині чоловіки подзвонили і вимагали гроші в сліпої жінки. На відео з камер спостереження видно, як вони проводять її до банкомату, щоб жінка зняла гроші з картки.

Люди, які не мали грошей, віддавали коштовності й антикварні речі.

Наразі чотирьом чоловікам оголосили підозру. Вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу.

Схожі новини