Затриманим на хабарі адвокатом виявився захисник коригувальника ударів по Яворівському полігону – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Затриманим на хабарі адвокатом виявився захисник коригувальника ударів по Яворівському полігону
11 Серпня, 12:18

Затриманим на хабарі адвокатом виявився захисник коригувальника ударів по Яворівському полігону

Цієї середи, 9 серпня, у Львові затримали юриста під час одержання хабаря. Затриманим виявився відомий львівський адвокат Ярослав Гандзюлевич. За версією правоохоронців, він отримав понад 4 тис. доларів за вплив на суд щодо зміни запобіжного заходу одному зі своїх підзахисних. Про це повідомили у zaxid.net.

Ярослав Гандзюлевич відомий як захисник коригувальника ракетних ударів по Яворівському полігону, колишнього КГБіста Олександра Косторного та колишньої очільниці Львівської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя», соратниці Віктора Медведчука Інни Іваночко. Ці справи перебувають на розгляді у львівських судах.

Також відомо, що він захищав колишню львівську журналістку Олену Бойко (Віщур), яку судили за посягання на територіальну цілісність України. До слова, кому зі своїх підзахисних адвокат обіцяв посприяти у пом’якшенні запобіжного заходу, наразі невідомо.

Відео