Завдали державі збитків на 94 мільйони: СБУ викрила корупційну схему на митному пості “Городок” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завдали державі збитків на 94 мільйони: СБУ викрила корупційну схему на митному пості “Городок”
04 Вересня, 12:57

Завдали державі збитків на 94 мільйони: СБУ викрила корупційну схему на митному пості “Городок”

На Львівщині Служба безпеки України викрила митників, які організували корупційну схему ввезення автомобілів у нашу країну. Оборудку організували декілька службовців митного поста “Городок” Галицької митниці спільно з представниками митно-брокерських структур.

“Співробітники СБ документували протиправну діяльність митників протягом кількох місяців 2020 року. Зокрема, зафіксували факт отримання зловмисниками хабара у розмірі 410 тисяч гривень. За цю суму працівники митниці фальсифікували оформлення імпортованої продукції. Вони відобразили у документації ввезення в Україну партії вантажних автомобілів під виглядом агрегатних частин. За попередніми даними, протиправна діяльність митників завдала збитків державі на майже 94 мільйони гривень”, – кажуть в СБУ Львівщини.

Правоохоронці провели 19 обшуків у службових приміщеннях та вдома в організатора та інших фігурантів. Вони виявили документацію, яка доводить здійснення оборудки, а також великі суми коштів у валюті. Їхній підрахунок триває.

У межах кримінального провадження, відкритого за зловживання службовим становищем, службове підроблення, співучасть у злочині та підроблення документів, печаток, штампів та бланків, митнику – організатору групи повідомили про підозру. Наразі готують оголошення підозри іншим фігурантам справи.

Тривають слідчі дії. Правоохоронці встановлюють причетність інших посадовців митного поста та  митно-брокерських структур до корупційної діяльності.

Фото: СБУ Львівщини.

Відео