Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завдання на ЗНО зроблять наближеними до реальних ситуацій
17 Лютого, 12:21

Завдання на ЗНО зроблять наближеними до реальних ситуацій

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад розповіла, що ЗНО 2020 буде більше дотичним до життєвих ситуацій. Проте серйозних новацій вже цього року чекати не варто. Про невеликі зміни очільниця МОН розповіла в ефірі програми “Сніданок 1+1”, передає “24 канал”.

За словами міністерки, зовнішнє незалежне оцінювання перевіряє не лише здобуті знання впродовж навчання, але й стає одним з перших іспитів на стресостійкість та організованість в житті дитини.

“Маючи результати з PISA, УЦОЯО, ми дещо змінили вид текстів, але насправді, це не означає, що тексти засновані на якихось інших темах, яких не було в програмі”, – каже Ганна Новосад.

Зазначимо, у 2019 році було проведено дослідження PISA, яке перевіряє знання у підлітків по всьому світу. Тести, які пропонують організатори дослідження, завжди стосуються конкретних життєвих ситуацій. Такий іспит перевіряє, чи зможе підліток застосувати знання на практиці.

За результатами дослідження, 25,9% українських підлітків не досягли базового рівня з читацької грамотності, 26,4% не набрали мінімум із природничо-наукових дисциплін, також 36% юних українців не вміють застосовувати математичні знання на практиці.

Фото: DW.

Схожі новини