Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завдав понад 24 мільйони гривень збитків державі: директора Стрийського лісгоспу судитимуть
13 Квітня, 18:47
logo-black

Завдав понад 24 мільйони гривень збитків державі: директора Стрийського лісгоспу судитимуть

Вчора, 12  квітня, Державне бюро розслідувань скерувало до суду справу про звинувачення директора ДП «Стрийське лісове господарство» Ростислава Павліва у службовій недбалості. Він незаконно відчужив земельні ділянки лісового фонду для видобування піску біля Миколаєва, що завдало державі 24 млн грн збитків, кажуть у ДБР.

Досудове розслідування проводило Головне слідче управління ДБР, процесуальне керівництво здійснює Офіс генпрокурора.

«Розслідуванням встановлено, що директор державного лісовпорядного підприємства створив умови для незаконного відчуження земельних ділянок лісового фонду в інтересах суб’єкта господарювання з метою видобування корисних копалин. Внаслідок таких дій з постійного користування держпідприємства незаконно вилучено землі лісового фонду площею 0,3 га та здійснено видобуток на них піску. Таким чином державі завдано понад 24 млн грн збитків», – кажуть в Офісі генпрокурора.

Цю справу розглядатиме місцевий Миколаївський суд.

«Ростислав Павлів – права рука Анатолія Дейнеки. Вони дружно співпрацювали багато років і в їх діяльності завжди були присутні ознаки лісової мафії. Їх ганебні вчинки вдавалося приховувати завдяки «дружбі» з чиновниками у владних кабінетах та з правоохоронцями. Але й цьому вже наступив край. У ДБР та Генеральній прокуратурі побачили цю зухвалу діяльність та вирішили поставити крапку. Сподіваємося, що винуватці понесуть гідне покарання і їм це не зійде з рук», – каже LMN Василь Курій.

Фото: ДБР

  • 0
  • 6582
Схожі новини