Завдяки попередній реабілітації почала ходити за руку: Богданці із Жовківщини потрібна фінансова допомога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завдяки попередній реабілітації почала ходити за руку: Богданці із Жовківщини потрібна фінансова допомога
07 Червня, 18:20
logo-black

Завдяки попередній реабілітації почала ходити за руку: Богданці із Жовківщини потрібна фінансова допомога

Богданка Велика із Жовківщини знову потребує фінансової підтримки. У дівчинки складний діагноз – синдром Ді-Джорджі. Впродовж життя Богданка вже перенесла чимало надскладних операцій, тепер вона потребує постійної реабілітації.

LMN вже допомагала зібрати кошти на реабілітацію дівчинки. Тоді з нашою підтримкою необхідну суму вдалось зібрати менш, ніж за три тижні.

«Ці реабілітаційні заходи дуже допомогли Богданці. Навіть її вчителі та поляки, у яких ми мешкаємо, звернули увагу на те, що з’явились певні позитивні зміни. Зокрема, вона тепер впевнено ходить за руку, що дуже мене тішить», – ділиться Василина, мама Богданки.

Жінка пригадує, що під час тієї реабілітації Богданка саме святкувала свій День народження.

«Тоді лікарі зібрали усіх пацієнтів, принесли торт, та разом вітали Богданку. Я була просто розчулена, оскільки для нас ще такого ніхто ніколи не робив», – каже мама дівчинки.

Зараз жінка знову потребує фінансової допомоги, оскільки не має можливості оплатити новий курс реабілітації для доньки. До слова, він запланований на 30 липня.

«Спершу ми мали їхати у клініку 9 липня, саме тоді мала розпочатись реабілітація Богданки. Там і ціни, і програма нас цілком влаштовували. За курс ми мали заплатити 8200 злотих. Однак, як виявилось згодом, чергу у цій клініці потрібно було резервувати за рік до реабілітації. Оскільки ми цього не знали, то нас обіцяли взяти, якщо з’явиться місце», – розповідає жінка.

Оскільки місця так і не з’явилось, Василина була змушена шукати іншу клініку. Вибір зупинився на медзакладі Neuron у польському місті Бидгощ. Вартість реабілітації тут становить 10 500 злотих.

«Це дуже гарна клініка. Програма реабілітацій тут просто чудова. 4 години фізкультури, ще годину – локомотив – спеціальний робот, який одягають на Богданку, і вона в ньому ходить. Також пів години триватимуть заняття з логопедом, ще пів години – на розвиваючі процедури», – розповідає жінка.

Василина вже почала самотужки збирати кошти на наступну реабілітацію. Станом на сьогодні вона зібрала трохи більше 40 тисяч гривень.

Усіх, хто має можливість допомогти родині у боротьбі за здоров’я Богданки, просимо надсилати кошти за реквізитами:

4149 4991 1503 3688 (Приватбанк) Велика Василина

5167 4900 7546 6533 (Ощадбанк) Велика Василина

Відео