Завтра Львів попрощається із 33-річним Захисником | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів попрощається із 33-річним Захисником
19 Грудня, 17:41

Завтра Львів попрощається із 33-річним Захисником

Завтра, 20 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцем, 33-річним Сергієм Федосєєнковим, який служив у 214 окремому спеціальному батальйоні та загинув від рук російських окупантів.

Як повідомили у Львівській міській раді, львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

«Сергій Федосеєнков. Львів’янин. Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 44 імені Тараса Шевченка. Після завершення навчання працював у будівельній сфері у Львові. У вільний час захоплювався рибальством, любив розбирати техніку. Був турботливою та уважною до близьких людиною, обожнював свою доньку. За словами рідних, був життєрадісною людиною та умів розрадити у важку хвилину», — йдеться у повідомленні.

 

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У Сергія Федосеєнкова залишились батьки, дружина, 11-річна донька та брати і сестри.

 

Відео