Завтра Львів попрощається із Героями Олегом Короляком та Дмитром Сливкою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів попрощається із Героями Олегом Короляком та Дмитром Сливкою
21 Лютого, 20:00

Завтра Львів попрощається із Героями Олегом Короляком та Дмитром Сливкою

Завтра, 22 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцями Олегом Короляком та Дмитром Сливкою, які захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Воїна Олега Короляка поховають на Ряснянському цвинтарі. А воїна Дмитра Сливку повезуть на кремацію у Київ, тож про день його поховання буде відомо пізніше.

Олег Короляк. 32 роки. Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №92 міста Львова. Здобував освіту на хімічному факультеті Національного університету «Львівська політехніка».

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах військ протиповітряної оборони. Працював у ТОВ «Лінапарат Сервіс», згодом – на підприємстві “SavService” у Львові.

Від перших днів повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від окупантів у складі 115-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у гарячих точках фронту. За особисту мужність був відзначений нагрудним знаком «Ветеран війни».

У Олега Короляка залишилися батьки, дружина і двоє дітей.

Дмитро Сливка. 27 років. Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №18 Львівської міської ради. Здобув вищу освіту в Українському католицькому університеті та у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Обожнював гори та активно займався спортом.

Від початку повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив незалежність та територіальну цілісність держави у лавах 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Дмитра Сливки залишилися тато і мама.

Відео