Завтра Львів попрощається із Захисниками Артемом Шакаряном та Русланом Данілевичем | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів попрощається із Захисниками Артемом Шакаряном та Русланом Данілевичем
13 Грудня, 19:51

Завтра Львів попрощається із Захисниками Артемом Шакаряном та Русланом Данілевичем

У четвер, 14 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцями Артемом Шакаряном та Русланом Данілевичем, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Артем Шакарян. 34 роки. Львів’янин.

Навчався у Львівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №43. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій».

Після завершення навчання працював у кулінарній сфері міста Львова. У вільний час займався татуюваннями, мріяв відкрити власний ресторан. Був надзвичайно хорошою людиною, нікому не відмовляв у допомозі.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Часто готував для своїх побратимів.

У Артема Шакаряна залишилися мама, сестра та дружина.

Руслан Данілевич. 41 рік. Уродженець села Хорли Херсонської області.

Навчався у Мирненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Херсонської області. Після завершення навчання проходив військову службу в Сімферополі.

У мирний час спершу працював на будівництві в Автономній Республіці Крим, згодом – у сфері надання послуг з охорони власності. Був доброю і чуйною людиною, люблячим сім’янином. Захоплювався рибальством.

У 2015 році вступив до лав 79-го прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Згодом перейшов до складу 11-го прикордонного загону Східного регіонального управління ДПСУ.

У 2022 році родина Руслана Данілевича перебралася до Львова. Початок повномасштабного вторгнення російської федерації він зустрів на передовій. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на східному напрямку фронту.

У Руслана Данілевича залишилися батьки, дружина, син, дві сестри та 5-місячна онучка.

 

Відео