Завтра Львів попрощається із Захисниками Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів попрощається із Захисниками Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим
29 Листопада, 19:54

Завтра Львів попрощається із Захисниками Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим

У четвер, 30 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцями Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Тарас Покора (22.02.1979-23.11.2023) Народився у Львові.

 

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72 та у Класичній гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Здобув вищу освіту у Львівському торговельно-економічному університеті.

Завжди вирізнявся активною громадянською позицією: брав безпосередню участь у подіях Помаранчевої революції та Революції Гідності. У мирний час Тарас Покора був прогресивною людиною та успішним підприємцем. Обожнював подорожувати, захоплювався спелеотуризмом та рафтингом.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до Збройних Сил України. Виконував бойові завдання спершу у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, згодом боронив державу на посаді командира протитанкового взводу у лавах 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Тараса Покори залишилися кохана дружина, троє люблячих дітей, батьки та сестра.

 

Кирило Брюханов (27.03.1979-25.11.2023) Львів’янин.

 

Навчався у Середній загальноосвітній школі №77 м. Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій».

Після завершення навчання проходив військову службу в армії. Протягом останнього періоду працював водієм-експедитором.

Обожнював активний відпочинок та проводити час із своєю родиною. За словами дружини, Кирило за життя був дуже хорошим сім’янином: уважним і люблячим чоловіком, дуже дбайливим батьком. Завжди залишався добрим і щирим, прагнув найкращого для своїх дітей.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Кирила Брюханова залишилися дружина, четверо дітей, онука, батьки, брат, теща та велика родина.

 

Відео