Завтра Львів попрощається із Захисником Андрієм Крулікевичем | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів попрощається із Захисником Андрієм Крулікевичем
15 Лютого, 20:17

Завтра Львів попрощається із Захисником Андрієм Крулікевичем

У п’ятницю, 16 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Крулікевичем, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Андрій Крулікевич (06.11.1981-03.02.2024) Уродженець села Баранівці Львівської області.

Навчався у Баранівецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівської області. Після завершення навчання проходив військову службу у Самборі в складі військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Після повернення одружився та працював у будівельній сфері в місті Львові. У вільний час захоплювався футболом. За словами близьких, Андрій Крулікевич мав багато друзів, був надзвичайно добрим, працьовитим та любив допомагати іншим.

Старший солдат. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боровся із окупантами на південному та східному напрямках.

У Андрія Крулікевича залишилися батьки, дружина, двоє доньок та дві сестри.

Відео