Завтра Львів попрощається із захисником Іваном Наконечним | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів попрощається із захисником Іваном Наконечним
23 Листопада, 19:00

Завтра Львів попрощається із захисником Іваном Наконечним

У п’ятницю, 24 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Іваном Наконечним, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. У ЛМР повідомили, що чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

 

 

35-річний Іван Наконечний — львів’янин.

Навчався у Ліцеї «Оріяна» Львівської міської ради. Здобув вищу освіту у Національному лісотехнічному університеті України.

Після завершення навчання змінив кілька місць роботи, протягом останнього періоду працював охоронцем.

Був надзвичайно спокійною людиною, завжди намагався допомогти тим, хто цього потребував. У вільний час захоплювався комп’ютерною технікою.

Із початком повномасштабного вторгнення, переймаючись за долю держави, постійно намагався підтримувати Збройні Сили України. У липні 2023 року, попри відсутність військового досвіду та незадовільний стан здоров’я, став на захист Батьківщини від російських окупантів у складі 108-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.

Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на території Харківщини та Донеччини.

У Івана Наконечного залишилися батьки, сестра, брат та племінник.

 

  • 0
  • 590
Відео