Завтра Львів попрощається з чотирма Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів попрощається з чотирма Героями
28 Червня, 20:23

Завтра Львів попрощається з чотирма Героями

Завтра, 29 червня, Львів попрощається з чотирма Героями. Воїни 49-річний Петро Гук, 30-річна Ілона Орлова, 32-річний Володимир Тріщ та 38-річний Юрій Москаль загинули, захищали Україну від російських окупантів.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Чин похорону Петра Гука та Ілони Орлової розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Чин похорону Володимира Тріща та Юрія Москаля розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

«Петро Гук — львів’янин. Учасник Революції Гідності. У 2014 році, за особисту відвагу був нагороджений пам’ятним знаком «Захисник Маріуполя» та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Із початком повномасштабного вторгнення рф разом із побратимами обороняв металургійний комбінат «Азовсталь». Загинув від рук окупантів під час терористичного акту в Оленівці. За пів року до вторгнення у Петра Гука загинула мати. У Героя залишилися рідний брат та племінники», — йдеться у повідомленні.

Ілона Орлова — уродженка села Жовчів (Івано-Франківська область). Старший лейтенант медичної служби. У грудні 2019 року добровільно вступила до лав 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Згодом проходила службу у Вінниці.

Із початком повномасштабного вторгнення виконувала завдання у «гарячих точках» фронту у лавах 14-ї бригади Національної гвардії «Червона Калина».

«Володимир Тріщ — львів’янин. Учасник Революції Гідності. У вільний час озвучував аніме і серіали українською мовою, любив комп’ютерні ігри та був затятим колекціонером. Із початком повномасштабного вторгнення проходив військову службу на посаді командира підрозділу у складі військової частини А4002, виконував завдання на східному напрямку фронту», — йдеться у повідомленні.

Юрій Москаль — львів’янин.

Із початком повномасштабного вторгнення рф добровільно став на захист Батьківщини. Боровся із російськими загарбниками на східному напрямку у лавах 42-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Відео