Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра Львів попрощається з двома Героями
11 Серпня, 17:51

Завтра Львів попрощається з двома Героями

Завтра, 12 серпня, Львів попрощається з Героями Юрієм Стрельцовим та Сергієм Трілем, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. У Львівській міській раді закликають долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Юрій Стрельцов

streltsov

25-річний Юрій Стрельцов навчався у середній загальноосвітній школі №63 міста Львова. Впродовж 2014 – 2018 років здобував вищу освіту у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де додатково навчався на кафедрі військової підготовки та став молодшим лейтенантом.

Із 2018 до 2019 років проходив військову службу в лавах оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Сержант. Із 2021 року вступив до лав 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. З початком повномасштабного російського вторгнення захищав Україну в Запорізькій області. Юрій загинув 6 серпня. У Юрія Стрельцова залишились батьки та брат.

Сергій Тріль

tril

29-річний Сергій Тріль навчався у ліцеї № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Впродовж 2008 – 2011 років навчався у Вищому професійному училищі №20 міста Львова.

Протягом 2014 – 2015 років проходив військову службу в лавах військової частини А3002 Національної гвардії України. Солдат. З перших днів повномасштабного російського вторгнення захищав Україну у лавах 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Сергія Тріля залишились мати, сестра, донька та син.

Схожі новини