Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра Львів попрощається з Героєм Романом Пусем
11 Травня, 16:42

Завтра Львів попрощається з Героєм Романом Пусем

У п’ятницю, 12 травня, Львів попрощається з Героєм Романом Пусем, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді. Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

28-річний Роман Пусь – уродженець села Вербівці Хмельницької області. Згодом родина переїхала до Львова.Навчався у Ліцеї №51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Здобував освіту за спеціальністю «штукатур, маляр, лицювальник-плиточник» у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва.

У 2015 році вступив на строкову військову службу до лав Національної гвардії України. Пізніше працював у будівельній сфері, займався ремонтними роботами.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Романа Пуся залишилися мама, бабуся, сестри, племінниці, дядьки, тітки та хрещені батьки.

roman-pus
Схожі новини