Завтра Львів попрощається з полеглими воїнами Дмитром Брильовим та Сергієм Зелінським | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів попрощається з полеглими воїнами Дмитром Брильовим та Сергієм Зелінським
10 Квітня, 20:00

Завтра Львів попрощається з полеглими воїнами Дмитром Брильовим та Сергієм Зелінським

Завтра, 11 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцями — 50-річним Дмитром Брильовим та 20-річним Сергієм Зелінським, які захищали Україну від російських окупантів.

У Львівській міській раді закликають львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Дмитро Брильов. 50 років. Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20. Після завершення навчання здобув професійно-технічну освіту у Львові.

Проходив військову службу у лавах військ протиповітряної оборони на Львівщині. Згодом займався приватними ремонтними роботами.

У вільний час любив майструвати, за словами близьких, «Дмитро був надзвичайно доброю людиною і намагався усім допомогти».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань у Кам’янець-Подільському, обороняв державу на Харківщині у складі 115-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

При виконанні бойових завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, отримав важке поранення.

У Дмитра Брильова залишилися дружина, син, тітка, двоюрідний брат та багато друзів.

Сергій Зелінський. 21 рік. Уродженець села Радівці Хмельницької області.

Навчався у Радовецькому ліцеї Вовковинецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області. Згодом продовжив навчання у Деражнянському ліцеї №1 імені Петра Стрілецького Деражнянської міської ради Хмельницької області за спеціальністю «технік-механік».

У вільний час займався футболом, брав участь у шкільних змаганнях та хотів стати професійним футболістом.

Після навчання в ліцеї був призваний на строкову службу в лавах військової частини А0543 Збройних Сил України, де зарекомендував себе як дисциплінований та відповідальний солдат.

Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну в складі військової частини А4355 лавах 77-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У березні 2023 року одружився, мріяв про довге, щасливе сімейне життя.

Загинув під час виконання бойових завдань в результаті штурмових дій в околицях міста Бахмут на території Донецької області.

У Сергія Зелінського залишились дружина, мати, три сестри, брат, дідусь та дві бабусі.

Відео