Завтра Львів проведе в останню дорогу 35-річного Героя Олега Блюса | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів проведе в останню дорогу 35-річного Героя Олега Блюса
23 Лютого, 18:53

Завтра Львів проведе в останню дорогу 35-річного Героя Олега Блюса

Завтра, 24 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцем Олегом Блюсом, який захищав Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

О 09:30 у храмі Собору святого Івана Хрестителя (вул. Зубрівська, 1) відбудеться молитва і прощання з воїном.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

Олег Блюс. 35 років. Уродженець села Дроховичі Львівської області. Проживав у місті Львові.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. У 2006 році закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» (тоді – ліцей), здобув професію «офіціант, бармен, кухар».

Після завершення навчання працював спершу на Приватному підприємстві «Панонія», згодом обіймав посаду бармена 4-го розряду на Державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Потім працював на ТДВ «Червоноградський завод металоконструкцій», а з часом – у ТзОВ «Люкс Вош».

Від перших місяців повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від окупантів у лави 215-го батальйону 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони ЗСУ.

«Якщо існують люди, які ніколи ні з ким не конфліктували, то це Олег Блюс. Які завжди готові по тривозі «висунутись» на позиції «гасити» наступ, знаючи, що навряд повернетесь, – це він. Розібратись із будь-якої складності завданням – теж до Олега. І все це в абсолютному спокої. Здається, немає жодної людини, яка б за все життя бачила його злим чи хоча б непривітним», – розповів про Олега один з побратимів.

У Олега Блюса залишилися люблячі дружина, двоє дітей, батьки та брати.

Відео