Завтра Львів знову прощатиметься з Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львів знову прощатиметься з Героєм
23 Липня, 17:30

Завтра Львів знову прощатиметься з Героєм

У понеділок, 24 липня, у Львові попрощаються з Героєм 30-річним Андріяном-Іваном Вирозумським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів, повідомляють у Львівській міській раді. 

Андріян-Іван Вирозумський навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №55 міста Львова. Професійно-технічну освіту здобув у Вищому професійному училищі №20 міста Львова за спеціальністю «слюсар з ремонту автомобілів». Працював водієм транспортних компаній. У вільний від роботи час продовжував займатися автомобілями.

 

“Андріян-Іван добровільно став на захист Батьківщини до лав 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив Україну на східному напрямку”, — йдеться у повідомленні.

 

 

Чин похорону Героя розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

В Героя залишилися дружина, дві доньки та батьки. Своє 30-річчя він відсвяткував 7 липня.

Відео