Завтра Львівщина попрощається з Героями Сергієм Чумою та Василем Горбовим | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львівщина попрощається з Героями Сергієм Чумою та Василем Горбовим
22 Грудня, 20:00

Завтра Львівщина попрощається з Героями Сергієм Чумою та Василем Горбовим

Завтра, 23 грудня, Львівська громада попрощається з двома військовослужбовцями – Сергієм Чумою та Василем Горбовим, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Сергій Чума. 25 років. Уродженець села Малехів Львівської області.

Навчався у Малехівській гімназії Львівської міської ради. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій». Після завершення навчання проходив строкову військову службу в Дніпрі.

Працював на посаді експедитора у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Нестле-Україна».

Від початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку.

У Сергія Чуми залишилися батько та брат.

Чин похорону  розпочнеться об 11:00 у Соборі Пресвятої Богородиці Православної церкви України (с. Малехів, вул. О. Кобилянської).

 

Василь Горбовий. 50 років. Уродженець села Тур’є Львівської області.

Навчався у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Тур’є. Закінчив Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський музичний фаховий коледж імені С. П. Людкевича». Після здобуття освіти проходив військову службу у лавах Десантно-штурмових військ.

Від початку повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Василя Горбового залишилися троє братів та троє племінниць.

Прощання з Героєм розпочнеться о 12:00 в домі захисника у с. Запитів, вул. Молодіжна, 3, а потім – в храмі св. Архистратига Михаїла (с. Запитів, вул. Коротка, 9).

 

Поховають обох захисників на місцевих цвинтарях.

Відео