Завтра Львівська громада попрощається з двома Захисниками | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра Львівська громада попрощається з двома Захисниками
16 Січня, 19:32

Завтра Львівська громада попрощається з двома Захисниками

У середу, 17 січня, Львівська громада попрощається з двома військовослужбовцями Павлом Сехом та Ігорем Комплікевичем, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Чин похорону Павла Сеха розпочнеться об 11:00 у Храмі святих Апостолів Петра і Павла, вул. Лукасевича, 15. Поховають воїна на Ряснянському кладовищі.

Прощання з Ігорем Комплікевичем розпочнеться о 12:00 в рідному дому військового (с. Підбірці, вул. Романюка 9), після чого буде чин похорону в місцевій церкві святого Миколая. Поховають воїна на кладовищі в селі Підбірці.

Павло Сех. 38 років. Уродженець села Перемивки Львівської області.

Навчався в Середній загальноосвітній школі №92 міста Львова. Здобув освіту у Вищому професійному училищі №63 міста Львова (сьогодні – Львівське вище професійне училище транспортних технологій та сервісу Національного транспортного університету).

Після завершення навчання проходив військову службу у 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого.

Займався ремонтом фасадів у місті Львові. У вільний час захоплювався футболом та рибальством. Був надзвичайно спокійною та працьовитою людиною, любив господарювати.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 25-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Павла Сеха залишилися мама, вітчим, троє братів та двоє сестер.

Ігор Комплікевич. 36 років Уродженець села Підбірці.

Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради. Здобував освіту у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

Після завершення навчання працював у будівельній сфері у місті Львові. Вів активний спосіб життя, любив подорожувати.

З початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на східному напрямку у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У Ігоря Комплікевича залишилися мама, двоє сестер та троє дітей.

Відео