Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Що за закон, який позбуває праці?”: на Львівщині профспілки вийдуть на мітинг-протест
29 Січня, 16:16
logo-black

“Що за закон, який позбуває праці?”: на Львівщині профспілки вийдуть на мітинг-протест

Завтра, 30 січня, о 14 годині, у Львові на площі перед пам’ятником Шевченкові планують вийти на протест Об’єднання Профспілок Львівщини та Молодіжна рада. Все через новий трудовий кодекс.

«Через реєстрацією у Верховній Раді проекту «Закону про працю», який розробив Кабінет Міністрів і який позбавляє людей праці, соціальних гарантій, порушує статті Конституції України. Тому і вийдемо на мітинг проти антисоціального та антинародного урядового законопроекту.
Запрошуємо усіх, кому не байдуже його майбутнє та майбутнє його дітей прийти на мітинг та сказати своє “НІ!” діям влади» – кажуть у об’єднані профспілок.

 

Нагадаємо, в кінці грудня Кабмін нещодавно затвердив законопроєкт «Про працю». Зміни можуть торкнутися тривалості трудового дня, трудових книжок і «трудових відносин».

Документ передбачає п’ять ключових нововведень: збереження та розширення соціальних прав працівників; збільшення кількості легальних робочих місць; рівні можливості для чоловіків і жінок у сфері праці; підвищення доходів працівників по всій Україні; гармонізація українського законодавства з європейським.

Також згідно закону від тепер трудові книжки переходитимуть у цифрову форму.

 

Схожі новини