Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні 1 серпня стартує новий етап вступної кампанії
31 Липня, 20:00

В Україні 1 серпня стартує новий етап вступної кампанії

У суботу, 1 серпня 2020 року,  о 10:00 розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Про це повідомляє  МОН. Подати заяви вступники зможуть з 13 до 22 серпня. Зареєструвати електронний кабінет можна протягом всього періоду подання заяв.

“Однією з новацій вступної кампанії цього року є можливість подання електронних заяв для вступників з магістратури на основі ОР бакалавр для тих абітурієнтів, які складали ЄВІ/ЄФВВ.

Крім того, стало можливим подання електронних заяв вступниками пільгових категорій, які мають хоча б один сертифікат ЗНО 2017-2020 років. Для цього їм потрібно перед поданням заяв звернутися до одного із закладів вищої або фахової передвищої освіти із підтверджуючими документами для внесення їх до «Реєстру осіб із спеціальними умовами»”, – наголошують у МОН.

З 1 по 12 серпня у вишах повинні пройти вступні іспити для абітурієнтів, що вступають на бюджет та замість ЗНО складають вступні іспити або творчі конкурси.

Для абітурієнтів, що вступають на контрактну форму, можуть встановити додаткові терміни проведення вступних іспитів та творчих конкурсів з 13 до 22 серпня.

Схожі новини