Завтра у Львівській громаді прощатимуться із двома Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львівській громаді прощатимуться із двома Героями
01 Червня, 18:47

Завтра у Львівській громаді прощатимуться із двома Героями

Завтра, 2 червня, Львівська громада попрощається з двома Героями. Микола Кочетков та Андрій Беспалько загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону Миколи Кочеткова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Чин похорону Андрія Беспалька розпочнеться о 16:10 у храмі святого Михаїла у Зашкові (вул. Коновальця, 153). Поховають Героя на місцевому кладовищі.

35-річний Андрій Беспалько народився в селі Зашків. Навчався у Зашківській середній загальноосвітній школі I-III ступенів імені Євгена Коновальця. Згодом здобув професійно-технічну освіту у Львові. Після завершення навчання проходив військову службу поблизу Києва.

Займався ремонтними роботами. Крім того, працював у Франції, Швеції та Польщі.

Родина Андрія Беспалька свого часу сильно постраждала від жорстокості радянського режиму. Тому із перших днів повномасштабного вторгнення він, не вагаючись, вступив до лав Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у «найгарячіших» точках фронту у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Андрія Беспалька залишилися батьки, сестра та троє племінників.

46-річний Микола Кочетков був львів’янином. Навчався у школі №35. Здобував освіту у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Працював у сфері фізичної культури і спорту. Був на посаді інструктора. Та кандидатом у майстри спорту України з боксу. Вів активний спосіб життя, обожнював проводити час із дітьми.

Із перших днів повномасштабної війни добровольцем став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боровся із окупантами на Миколаївщині, Харківщині та Донеччині у складі загону Української добровольчої армії, пізніше – 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України.

За особисту мужність, виявлену при виконанні бойових завдань, був відзначений нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача ЗСУ.

У Миколи Кочеткова залишилися дружина та двоє дітей.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео